На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
17 736 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковській районній раді пройшло обговорення використання субвенцій


14.02.2018, 08:53


Вчора, 13 лютого, в приміщенні Новомосковської районної ради пройшло обговорення використання субвенцій з обласного бюджету на виконання доручень виборців на своєму виборчому окрузі депутатом обласної ради Біликом Анатолієм Григоровичем. Усього на зустрічі були присутні голови шести сільських та селищних рад Новомосковського району.

 

Розпочалось засідання з оголошення рішення голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова згідно якого та на підставі: Бюджетного кодекса України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», ураховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку області, бюджету та фінансів, обласна рада вирішила:  

1. Затвердити Порядок використання субвенцій з обласного бюджету бюджетам міст, районів та об’єднаних територіальних громад на виконання доручень виборців депутатами обласної ради у 2018 році. 

2. Затвердити розподіл субвенції з обласного бюджету  бюджетам міст, районів та об’єднаних територіальних громад на виконання доручень виборців депутатами обласної ради у 2018 році. 

3. Затвердити форми пропозицій та звіту щодо використання субвенції з обласного бюджету  бюджетам міст, районів та об’єднаних територіальних громад на виконання доручень виборців депутатами обласної ради у 2018 році.
 

До того, як приступити до розгляду та розподілу субвенцій з обласного бюджету на своєму видорчому окрузі, депутат обласної ради Анатолій Білик розповів як були використання субвенції з обласного бюджету бюджетам міст, районів та об’єднаних територіальних громад Новомосковського району на виконання доручень виборців за минулі роки.На рік кожному депутату областної ради виділяються з обласного бюджету субвенції на виконання доручень виборців, які розподіляються населеним пунктам залежно від кількості виборців.

Тож, за минулі роки (2016 – 2017) було виділено:

- Губиниській селищній раді 166, 2 тис. грн.;
- Гвардійській селищній раді 209,35 тис. грн.;
- Спаській сільській раді 129,075 тис. грн.;
- Вільненській сільській раді 121, 7 тис. грн.;
- Мар
ʹянівській сільській раді 156,1 тис. грн.;
- Миколаївській сільській раді 192,05 тис. грн.

Також було видано матеріальної допомоги мешканцям інших виборчих округів: у 2016 році (2 особи отримали допомогу) – на суму 4,5 тис. грн., у 2017 році (10 осіб отримали допомогу) – на суму 22 тис. грн.

Кожен селищний та сільський голова надав звіт на що були використані надані субвенції, в загалом їх використовували на ремонти у дитячих садочках, будинках культури та ін. 

Після розгляду статистики за минулі роки Анатолій Білик приступив до розгляду листів та пропозицій голів сільських та селищних рад Новомосковського району, щодо розподілу субвенції з обласного бюджету на 2018 рік.

Заслухавши пропозиції голів сільських та селищних рад, Анатолій Григорович зауважив, що розмір субвенцій кожен рік змінюється, але Він зробе усе можливе, аби їх виконати.

В свою чергу присутні на заході голови сільських та селищних рад подякували Анатолію Григоровичу за плідну співпрацю та матеріальну допомогу від нього, як депутата областної ради, в минулих роках.

 

Аліна ЯценкоЧитайте также


У першому етапі змагань з академічного веслування Новомосковськ посів почесне 3 місце
25.05.2018, 08:19
У першому етапі змагань з академічного веслування Новомосковськ посів почесне 3 місце
19 травня у м. Херсоні, пройшов перший етап змагань з академічного веслування “Золоте весло”. У регаті приймало участь більше 120 юнаків та дівчат з чотирьох регіонів України, а також з Республіки Молдова. Новомосковськ представляла команда з 16 чоловік під керівництвом тренера спортивного клубу “Скіф” Ляльчук Н.В. Наші земляки гідно захищали честь Новомосковська. Найкращий результат серед учасників показала учениця Новомосковської ЗОШ№7 Анастасія Монашко, посівши третє місце у віковій категорії 15 – 16 років. Другий етап змагань проходитиме у Новомосковську 14 липня, тож запрошуємо усі небайдужих долучитись до цього спортивного свята та підтримати юних земляків. Начальник комітету з фізичної культури та спорту Т.Г.Шевцова
просмотров: 96
В Новомосковске прошло вручение аттестатов выпускникам спортивной школы
24.05.2018, 15:22
В Новомосковске прошло вручение аттестатов выпускникам спортивной школы
23 мая, в спортивном зале Новомосковской ДЮСШ, состоялось торжественное вручение аттестатов об окончании детско-юношеской спортивной школы её выпускникам. На мероприятии присутствовали: исполняющий обязанности заместителя городского головы по вопросам социальной защиты населения и развития социально-культурной сферы Иванов Александр Алексеевич, глава спорткомитета города Шевцова Татьяна Геннадиевна, директор спортивной школы Ищенко Евгений Евгеньевич, главные тренера по баскетболу, волейболу, футболу и лёгкой атлетике. В этот праздничный день, 33 спортсмена, которые на протяжении многих лет тренировались в Новомосковской ДЮСШ, сегодня стали её выпускниками. Воспитанники школы защищали честь города не только на областных соревнованиях, но и на Всеукраинских. На праздничном мероприятии, прозвучало очень много пожеланий, благодарностей и тёплых слов в адрес юных спортсменов. Представители городской власти, пожелали воспитанникам ДЮСШ дальнейших побед, успехов. Тренера говорили о том, чтобы дети не прекращали заниматься спортом, ведь окончание этого этапа в их жизни, лишь начало следующего и более серьёзного. Слова благодарности звучали не только от тренеров и гостей праздника, а и от самих выпускников, которые искренне благодарили своих наставников за то, что те смогли воспитать в них победителей: Анастасия Резник
просмотров: 109
У Новомосковську рятувальники завітали до Гімназії №3
24.05.2018, 13:17
У Новомосковську рятувальники завітали до Гімназії №3
23 травня поточного року, рятувальниками міста Новомосковськ проведено перевірку Гімназії №3 на предмет дотримання у навчальному закладі вимог пожежної безпеки. Метою заходу стало попередження виникнення надзвичайних ситуацій та подій різного характеру, а також збереження життя та здоров’я дітей. Під час перевірки основну увагу фахівці Служби порятунку “101” звернули на утримання евакуаційних шляхів з будівлі, наявність та справність систем протипожежного захисту, внутрішнього та зовнішнього водопостачання. В ході заходу співробітники ДСНС провели профілактичні бесіди з учнями початкових класів. Малечу ознайомили з основними правилами безпечної поведінки під час відпочинку у лісах та на водоймах, розповіли як діяти у разі виникнення пожежі чи при виявленні підозрілих предметів, нагадали номери телефонів екстрених служб міста. Наприкінці бесіди рятувальники побажали дітям міцного здоров'я, успіхів, а також радісного, змістовного та безпечного відпочинку під час літніх канікул.
просмотров: 94
Дмитро Даниленко із Новомосковська –  дебютант з веслування на байдарках і каное
24.05.2018, 11:03
Дмитро Даниленко із Новомосковська – дебютант з веслування на байдарках і каное
Нещодавно у м. Дніпро проходив Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юніорів, який є відбірковим на чемпіонати Європи та Світу. Однією з головних несподіванок Кубку України стала перемога 19-річного Дмитра Даниленка вихованця Новомосковської ДЮСШ в спринті, де, зазвичай перемагають досвідчені та міцні спортсмени. Вихованець тренерів Джиги Володимира та Коряка Олександра теж був трохи здивований. Цього року, Дмитро перейшов у дорослу вікову групу, і тому дані гонки були дебютними для спортсмена. Суперники були достойні, зокрема чемпіони Європи серед молоді. Час, показаний в спринті (36,12), непоганий але на міжнародному рівні спортсмени ідуть на 1,5-2 секунди скоріше. Головні старти сезону ще попереду – чемпіонат Європи та Світу. Бажаємо Дмитру нових спортивних злетів на міжнародних аренах! Начальник комітету з фізичної культури та спорту Т.Г.Шевцова
просмотров: 93
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить