На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Новомосковские влюбленные сердца
18 836 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковській районній раді пройшло обговорення використання субвенцій


14.02.2018, 08:53


Вчора, 13 лютого, в приміщенні Новомосковської районної ради пройшло обговорення використання субвенцій з обласного бюджету на виконання доручень виборців на своєму виборчому окрузі депутатом обласної ради Біликом Анатолієм Григоровичем. Усього на зустрічі були присутні голови шести сільських та селищних рад Новомосковського району.

 

Розпочалось засідання з оголошення рішення голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова згідно якого та на підставі: Бюджетного кодекса України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», ураховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку області, бюджету та фінансів, обласна рада вирішила:  

1. Затвердити Порядок використання субвенцій з обласного бюджету бюджетам міст, районів та об’єднаних територіальних громад на виконання доручень виборців депутатами обласної ради у 2018 році. 

2. Затвердити розподіл субвенції з обласного бюджету  бюджетам міст, районів та об’єднаних територіальних громад на виконання доручень виборців депутатами обласної ради у 2018 році. 

3. Затвердити форми пропозицій та звіту щодо використання субвенції з обласного бюджету  бюджетам міст, районів та об’єднаних територіальних громад на виконання доручень виборців депутатами обласної ради у 2018 році.
 

До того, як приступити до розгляду та розподілу субвенцій з обласного бюджету на своєму видорчому окрузі, депутат обласної ради Анатолій Білик розповів як були використання субвенції з обласного бюджету бюджетам міст, районів та об’єднаних територіальних громад Новомосковського району на виконання доручень виборців за минулі роки.На рік кожному депутату областної ради виділяються з обласного бюджету субвенції на виконання доручень виборців, які розподіляються населеним пунктам залежно від кількості виборців.

Тож, за минулі роки (2016 – 2017) було виділено:

- Губиниській селищній раді 166, 2 тис. грн.;
- Гвардійській селищній раді 209,35 тис. грн.;
- Спаській сільській раді 129,075 тис. грн.;
- Вільненській сільській раді 121, 7 тис. грн.;
- Мар
ʹянівській сільській раді 156,1 тис. грн.;
- Миколаївській сільській раді 192,05 тис. грн.

Також було видано матеріальної допомоги мешканцям інших виборчих округів: у 2016 році (2 особи отримали допомогу) – на суму 4,5 тис. грн., у 2017 році (10 осіб отримали допомогу) – на суму 22 тис. грн.

Кожен селищний та сільський голова надав звіт на що були використані надані субвенції, в загалом їх використовували на ремонти у дитячих садочках, будинках культури та ін. 

Після розгляду статистики за минулі роки Анатолій Білик приступив до розгляду листів та пропозицій голів сільських та селищних рад Новомосковського району, щодо розподілу субвенції з обласного бюджету на 2018 рік.

Заслухавши пропозиції голів сільських та селищних рад, Анатолій Григорович зауважив, що розмір субвенцій кожен рік змінюється, але Він зробе усе можливе, аби їх виконати.

В свою чергу присутні на заході голови сільських та селищних рад подякували Анатолію Григоровичу за плідну співпрацю та матеріальну допомогу від нього, як депутата областної ради, в минулих роках.

 

Аліна ЯценкоЧитайте также


День рідної мови у центральній дитячій бібліотеці
23.02.2018, 11:11
День рідної мови у центральній дитячій бібліотеці
21 лютого ми святкуємо Міжнародний день рідної мови, у центральній дитячій бібліотеці пройшла інтерактивна гра, присвячена такому феномену у мові, як «суржик».
просмотров: 118
У Новомосковську оперативники затримали грабіжника
23.02.2018, 08:46
У Новомосковську оперативники затримали грабіжника
15 лютого на центральному ринку м. Новомосковська, чоловік на очах у власниці відкрито заволодів велосипедом, який вона залишила неподалік від себе на ринку та поїхав на ньому. Жінка намагалася наздогнати грабіжника, але всі спроби були марними.
просмотров: 187
В Новомосковске будет открыт Центр социальной поддержки детей и семей «Город добра»
23.02.2018, 08:27
В Новомосковске будет открыт Центр социальной поддержки детей и семей «Город добра»
С целью обеспечения социально-правовой помощи и защиты, полноценной реабилитации детей, оказавшихся в сложных жизненных обстоятельствах, повышение эффективности работы по профилактике их безнадзорности, в соответствии с Законами Украины «Об органах и службах по делам детей и специальных учреждениях для детей», «Об обеспечении организационно-правовых условий социальной защиты детей-сирот и детей, лишённых родительской опеки », Постановления Кабинета Министров Украины от 16 ноября 2016 № 834« Об утверждении Примерного положения я о центре социальной поддержки детей и семей », руководствуясь пунктом 30 части 1 ст. 26 Закона Украины «О местном самоуправлении», Новомосковский городской совет планирует принять решение о создании городского Центра социальной поддержки детей и семей «Город добра».
просмотров: 148
На развитие образования в Новомосковске в 2018 году потратят почти 3,7 миллиона гривен
22.02.2018, 13:52
На развитие образования в Новомосковске в 2018 году потратят почти 3,7 миллиона гривен
На последнем заседании исполкома Новомосковского городского совета были утверждены предложения и календарный план относительно реализации «Программы развития образования в г.Новомосковске на 2016-2020 гг.» в 2018 году.
просмотров: 169
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить купить изюм кондитерский