На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
16 905 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковській районній раді пройшло обговорення використання субвенцій


14.02.2018, 08:53


Вчора, 13 лютого, в приміщенні Новомосковської районної ради пройшло обговорення використання субвенцій з обласного бюджету на виконання доручень виборців на своєму виборчому окрузі депутатом обласної ради Біликом Анатолієм Григоровичем. Усього на зустрічі були присутні голови шести сільських та селищних рад Новомосковського району.

 

Розпочалось засідання з оголошення рішення голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова згідно якого та на підставі: Бюджетного кодекса України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», ураховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку області, бюджету та фінансів, обласна рада вирішила:  

1. Затвердити Порядок використання субвенцій з обласного бюджету бюджетам міст, районів та об’єднаних територіальних громад на виконання доручень виборців депутатами обласної ради у 2018 році. 

2. Затвердити розподіл субвенції з обласного бюджету  бюджетам міст, районів та об’єднаних територіальних громад на виконання доручень виборців депутатами обласної ради у 2018 році. 

3. Затвердити форми пропозицій та звіту щодо використання субвенції з обласного бюджету  бюджетам міст, районів та об’єднаних територіальних громад на виконання доручень виборців депутатами обласної ради у 2018 році.
 

До того, як приступити до розгляду та розподілу субвенцій з обласного бюджету на своєму видорчому окрузі, депутат обласної ради Анатолій Білик розповів як були використання субвенції з обласного бюджету бюджетам міст, районів та об’єднаних територіальних громад Новомосковського району на виконання доручень виборців за минулі роки.На рік кожному депутату областної ради виділяються з обласного бюджету субвенції на виконання доручень виборців, які розподіляються населеним пунктам залежно від кількості виборців.

Тож, за минулі роки (2016 – 2017) було виділено:

- Губиниській селищній раді 166, 2 тис. грн.;
- Гвардійській селищній раді 209,35 тис. грн.;
- Спаській сільській раді 129,075 тис. грн.;
- Вільненській сільській раді 121, 7 тис. грн.;
- Мар
ʹянівській сільській раді 156,1 тис. грн.;
- Миколаївській сільській раді 192,05 тис. грн.

Також було видано матеріальної допомоги мешканцям інших виборчих округів: у 2016 році (2 особи отримали допомогу) – на суму 4,5 тис. грн., у 2017 році (10 осіб отримали допомогу) – на суму 22 тис. грн.

Кожен селищний та сільський голова надав звіт на що були використані надані субвенції, в загалом їх використовували на ремонти у дитячих садочках, будинках культури та ін. 

Після розгляду статистики за минулі роки Анатолій Білик приступив до розгляду листів та пропозицій голів сільських та селищних рад Новомосковського району, щодо розподілу субвенції з обласного бюджету на 2018 рік.

Заслухавши пропозиції голів сільських та селищних рад, Анатолій Григорович зауважив, що розмір субвенцій кожен рік змінюється, але Він зробе усе можливе, аби їх виконати.

В свою чергу присутні на заході голови сільських та селищних рад подякували Анатолію Григоровичу за плідну співпрацю та матеріальну допомогу від нього, як депутата областної ради, в минулих роках.

 

Аліна ЯценкоЧитайте также


Відносно винних у припиненні водопостачання у Новомосковську буде призначено службове розслідування
17.08.2018, 10:12
Відносно винних у припиненні водопостачання у Новомосковську буде призначено службове розслідування
Декілька тижнів тому Новомосковськ на 10 діб залишився без водопостачання. Комунальне підприємство «Новомосковськводоканал» за три роки наростило величезні борги у розмірі 13 млн. гривен, через це КП «Дніпроводоканал» припинив водопостачання в наше місто. За 10 діб «засушливого апокаліпсису» новомосковцям урвався терпець і вони вийшли на мітинг, на якому згодом було підписано колективне звернення, згідно якого місцева влада повинна була притягнути до відповідальності винних у даній ситуації.
просмотров: 236
Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
17.08.2018, 09:46
Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
Заведующий отделением интенсивной терапии политтравмы Днепропетровской областной клинической больницы им. Мечникова Игорь Йовенко рассказал, как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду.По его словам, на сегодняшний день в Новомосковске сохраняется очень высокая температура воздуха. Чтобы обезопасить себя от теплового удара в столь жаркую погоду нужно соблюдать элементарные правила.
просмотров: 86
Житель Новомосковщини влаштував стрілянину заради забави
17.08.2018, 09:20
Житель Новомосковщини влаштував стрілянину заради забави
15 серпня близько 14:00 чоловік влаштував стрілянину по пляшках. Налякані односельчани зателефонували до поліції.
просмотров: 138
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
17.08.2018, 08:10
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
15 серпня за ініціативи народного депутата України Вадима Нестеренка в приміщенні Новомосковської райдержадміністрації відбулась зустріч сільських та селищних голів з приводу водопостачання в районі.
просмотров: 228
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить