На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
17 740 000 грн
общий долг за тепло по городу

Відбулось виїзне засідання Громадської ради при Новомосковській райдержадміністрації


28.05.2018, 09:28


Минулого тижня відбулося виїзне засідання Громадської ради при Новомосковській райдержадміністрації. 

В заході взяли участь: керівник апарату райдержадміністрації Тихонова Н.О.; начальник відділу організаційної роботи,інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації Тарадюк С.В.; голова Громадської організації "Центр підтримки сім'ї", голова Громадської ради Асперова Т.П.; голова Новомосковського районного фізкультурно-спортивного товариства "Колос" Шевченко О.М.;голова громадської організації “Самарський полк Запорізьких козаків” Бондаренко В.Г.; голова громадської організації "Суспільство проти свавілля" Губа О.М. та інші. 

Першим об'єктом програми виїзного засідання Громадської ради став комунальний заклад «Центральна районна лікарня» Дніпропетровської обласної ради». 

Розпочалося знайомство присутніх з цією установою з екскурсії по нещодавно організованому музею. Провів її головний лікар Михайлюта Вадим Вікторович. Він коротко розповів про історію створення центральної районної лікарні.

 

Члени Громадської ради мали можливість побачити на слайдах фотографії з новим медичним обладнанням; відремонтованими відділеннями та новими технічними устаткуваннями. Що, до речі, потім вони побачили наживо. 

Крім цього, головний лікар КЗ «Центральна районна лікарня» ознайомив присутніх з основними показниками роботи медичного закладу. Його доповідь супроводжувалась показом презентації з зазначеного питання.

 

В ході спілкування з членами Громадської ради Вадим Вікторович розповів про реалізацію грантового проекту японського уряду, в результаті якого з’явилась лапароскопічна стійка з комплектом ендоскопічних апаратів та інструментів на суму 1 млн. 973 тис. грн. 

Окремо,головний лікар звернув увагу присутніх про надання медичної допомоги воїнам АТО та їх рідним. Для цього в лікарні впроваджена система психологічної та фізичної реабілітації дозволяє мінімізувати наслідки травм, отриманих під час військових дій . Протягом двох років медична допомога надана 260 учасникам АТО і членам їх родин, серед яких 19 дітей. 

Наступним медичним закладом. який відвідали члени Громадської ради був комунальний заклад "Вільненська амбулаторія загальної практики сімейної медицини", яку очолює Дубовик Ольга Володимирівна.

 

Вона провела невелику екскурсію для гостей. Розповіла, що на сьогодні триває капітальний ремонт амбулаторії. Амбулаторія обслуговує 2571 жителя с. Вільне. 

Спілкування членів Громадської ради з працівниками медичних закладів пройшов в конструктивній та діловій обстановці. З новими враженнями від побаченого учасники виїзного засідання подякували медиків.Читайте также


Новомосковским любителям поохотиться на пернатую дичь придется подождать
20.07.2018, 09:34
Новомосковским любителям поохотиться на пернатую дичь придется подождать
Сезон охоты на пернатую дичь на Новомосковщине начнётся неделей позже – 11 августа. К такому решению пришли ученые и общественные активисты области во время совместного совещания в департаменте экологии и природных ресурсов облгосадминистрации.
просмотров: 170
Семья из Новомосковска пострадала в страшном ДТП
20.07.2018, 09:23
Семья из Новомосковска пострадала в страшном ДТП
18 июля, около 17:20, на Симферопольской трассе случилось ДТП. В селе Дорогом Volkswagen Transporter занесло на рассыпанном щебне, после чего он несколько раз перевернулся. По информации сотрудников правоохранительных органов, семья из Новомосковска, пострадавшая в аварии, возвращалась домой из отпуска. Водитель грузовика, с которого просыпался щебень, скрылся с места аварии.
просмотров: 588
ОФК Новомосковск сыграли финальный матч 1-го круга чемпионата области
20.07.2018, 08:41
ОФК Новомосковск сыграли финальный матч 1-го круга чемпионата области
В среду, 18 июля, единственный представитель Новомосковска футбольная команда «ОФК Новомосковск» сыграла финальный матч 1-го круга чемпионата Днепропетровской области по первой лиге.
просмотров: 104
Новомосковська спортсменка посіла призове місце у змаганнях
20.07.2018, 08:08
Новомосковська спортсменка посіла призове місце у змаганнях
До Новомосковська завітали 180 учасників з шести областей України аби прийняти участь у другому етапі кадетської ліги "Золоте весло".
просмотров: 139
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить