На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
17 740 000 грн
общий долг за тепло по городу

Новомосковський центр позашкільної роботи отримав міжнародний сертифікат


31.05.2018, 08:59


У житті кожної людини настає момент, коли вона відчуває потребу і сили, для народження і втілення в життя своєї ідеї, розкриття і реалізації свого творчого потенціалу. Саме тому, щорічно проводиться Міжнародний «Конкурс без кордонів!» широкомасштабний, постійно діючий Проект, в якому прийняли участь і наші земляки – вихованці та працівники Новомосковського Центру позашкільної роботи.

Саме на останньому фестивалі Міжнародного Благодійного Фонду «INSHE ZHITTIA» — INSHE ART — «Конкурс без кордонів!» сертифікатами Міжнародного рівня за високі творчі досягнення були нагороджені вихованці та працівники Новомосковського ЦПР, а саме: гуртки Петриківського розпису (керівник Головко М.М.), «Художнє валяння» ( керівник Горбулицька Н.П.) та «Іграшкові сувеніри» (керівник Герман Л.М.).

 

Даний проект існує в рамках реалізації благодійних Проектів Міжнародної Асоціації ЮНЕСКО, Проекту Фонду «В ім'я життя на землі!», Програми Фонду «Майстерня творчості», Міжнародний «Конкурс без кордонів!».  

Загалом, щорічно, до участі у конкурсі запрошуються всі бажаючі, без територіальних, вікових, національних та релігійних обмежень, професіонали і аматори, які проживають в будь-якій точці світу. Після чого обираються роботи найкращих учасників та проходить нагородження.  

Вітаємо робочий колектив та вихованців Новомосковського Центру позашкільної роботи з результативною участю у даному конкурсі, та бажаємо нових перемог та звершень.Читайте также


Новомосковским любителям поохотиться на пернатую дичь придется подождать
20.07.2018, 09:34
Новомосковским любителям поохотиться на пернатую дичь придется подождать
Сезон охоты на пернатую дичь на Новомосковщине начнётся неделей позже – 11 августа. К такому решению пришли ученые и общественные активисты области во время совместного совещания в департаменте экологии и природных ресурсов облгосадминистрации.
просмотров: 154
Семья из Новомосковска пострадала в страшном ДТП
20.07.2018, 09:23
Семья из Новомосковска пострадала в страшном ДТП
18 июля, около 17:20, на Симферопольской трассе случилось ДТП. В селе Дорогом Volkswagen Transporter занесло на рассыпанном щебне, после чего он несколько раз перевернулся. По информации сотрудников правоохранительных органов, семья из Новомосковска, пострадавшая в аварии, возвращалась домой из отпуска. Водитель грузовика, с которого просыпался щебень, скрылся с места аварии.
просмотров: 519
Новомосковська спортсменка посіла призове місце у змаганнях
20.07.2018, 08:08
Новомосковська спортсменка посіла призове місце у змаганнях
До Новомосковська завітали 180 учасників з шести областей України аби прийняти участь у другому етапі кадетської ліги "Золоте весло".
просмотров: 118
Новомосковськ попередили про можливе обмеження у подачі води
20.07.2018, 07:41
Новомосковськ попередили про можливе обмеження у подачі води
просмотров: 337
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить