На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
18 008 000 грн
общий долг за тепло по городу

Стало відомо куди витрачав кошти бюджет Новомосковська з 21 по 25 травня 2018 року


31.05.2018, 16:23


Інформація стосовно того, куди головні розпорядники бюджетних коштів м. Новомосковська використали кошти платників податків з 21 по 25 травня 2018 року:

Виконавчий комітет Новомосковської міської ради:
160 грн. - ФОП Шевцов М.Ю. за заправку картриджів;
80 грн. - ФОП Шевцов М.Ю. за заправку картриджа;
7390.4 грн. - ПАТ"ДТЕК ДНІПРООБЛЕНЕРГО" за електроенергію за 05.18р.;
80 грн. - ФОП Шевцов М.Ю. за заправку картриджа;
4719 грн. - ФОП Недужко І.С. за подарунки;
2107.95 грн. - ДД ПАТ "Укрпошта" за послуги з пересилання поштових відправлень "Укрпошта Експрес";
312.13 грн. - Управління ЖКГ та КБ Новомосковської міської ради відшкодування витрат по електроенергії за 05.18р.;

Управління ЖКГ та КБ Новомосковської міської ради:
80 грн. - ФОП Шевцов М.Ю. за заправку картриджа;
122942.09 грн. – Новомосковська філія ТОВ НВФ "Підйомник" поточний ремонт складової частини пасажирського ліфту ж/б по вул.Паланочна41/2п.
300 грн. - ТОВ "ЛЕВІТ-А" послуги охорони за 04.18 р.;
796.93 грн. - ПАТ"Укртелеком" за послуги зв'язку за 04.18 р.;
240 грн. - ФОП Шевцов М.Ю. за заправку картриджа лазерного принтера;
1392.13 грн. - ПАТ "ДТЕК Дніпрообленерго" за активну електроенергію за 05.2018 р.;

Управління культури, молоді, національностей і релігій Новомосковської міської ради:
160 грн. - ФОП Шевцов М.Ю. за заправку картриджа лазерного принтеру;
425 грн. - ФОП Недужко І.С. за канцтовари та папір;
200 грн. - ТОВ"ІП"Самарь" абонплата за послуги мережі інтернет у 04.18р.;
200 грн. - ТОВ"ІП"Самарь" абонплата за послуги мережі інтернет у 04.18р.;
1000 грн. - ФОП Недужко І.С. за канцтовари та папір;
1123 грн. - ФОП Базюк О.І. за квіти живі;
1080 грн. - ТОВ"Профконсульт" конс.посл.з пит.обсл.пр.заб.-комп. пр."Сист.упр.бюдж.уст.Афіна" (складно розібрати);
502.9 грн. - ПАТ"ДТЕК Дніпрообленерго" оплата за електроенергію у 05.18р.;
200 грн. - ТОВ"ІП"Самарь" абонплата за послуги мережі інтернет у 04.18р.;
1943.04 грн. - ПАТ"ДТЕК Дніпрообленерго" оплата за електроенергію у 05.18р.;
644.63 грн. - ПАТ"ДТЕК Дніпрообленерго" оплата за електроенергію у 05.18р.;
758.93 грн. - ПАТ"ДТЕК Дніпрообленерго" оплата за електроенергію у 05.18р.;
1387.56 грн. ПАТ"ДТЕК Дніпрообленерго" оплата за електроенергію у 05.18р.;
262.16 грн. – Виконавчий комітет Новомосковської міськради відшкодування витрат за електроенергію у05.18р.;
422.9 грн. - ПАТ"ДТЕК Дніпрообленерго" оплата за електроенергію у 05.18р.;

КП "Новомосковський комбінат комунальних підприємств":
126615.26 грн. - ПАТ "ДТЕК Днiпрообленерго" за електроенерію за 05.18р.;
12395 грн. - ТОВ "Самарь-Автошляхсервiс" поточний ремонт дорожнього покриття по вул.Воронiвська;
1031.48 грн. - ФОП Шкриль Володимир Васильович за технагляд на об'єкті «Поточний ремонт дорожнього покриття по вул.Українська»;
3438.26 грн. -ФОП Шкриль Володимир Васильович за технагляд на об'єкті «Поточний ремонт дорожнього покриття по вул.Г.Зелiнського»
3833.88 грн. - Мiська профспiлка нарахованi профсоюзнi внески iз з/плати за 1 пол.травня 2018р.;
166.12 грн. - Мiська профспiлка нарахованi профсоюзнi внески iз з/плати за 1 пол.травня 2018р.

ГО «За чисте місто»Читайте также


У Новомосковську рятувальники спільно з працівниками національної поліції та водолазами вкотре нагадують населенню правила безпеки на воді
13.07.2018, 15:32
У Новомосковську рятувальники спільно з працівниками національної поліції та водолазами вкотре нагадують населенню правила безпеки на воді
12 липня поточного року рятувальники Новомосковської 31-ї Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровський області разом з працівниками Новомосковського відділу поліції Головного управління національної поліції в Дніпропетровській області та працівниками комунального закладу «Рятувально-водолазна служба м. Новомосковська» з метою попередження загибелі людей на воді у літній період провели рейдові перевірки місць відпочинку людей на воді вздовж берегової зони річки Самара в місті Новомосковську. З відпочиваючими фахівці ДСНС, поліції та водолази провели профілактичні бесіди. Основну увагу приділили відпочинку людей на воді в несанкціонованих місцях. Відпочиваючим довели статистику загибелі людей на водоймах міста, району та області. Рибалок попередили про небезпеку вживання спиртних напоїв та тривале перебування на сонці в спеку. Дорослих попередили пильніше наглядати за дітьми, а дітей в свою чергу не влаштовувати на воді небезпечні ігри, тощо. З метою якісного засвоєння інформації відпочиваючим вручали відповідну профілактичну наочну агітацію «На воді відпочивай з розумом!». Шановні громадяни! Щоб відпочинок був безпечним, необхідно суворо дотримуватися правил безпечної поведінки на воді!
просмотров: 110
У лісах Новомосковщини поселилась чисельність гадюк
13.07.2018, 15:31
У лісах Новомосковщини поселилась чисельність гадюк
Сьогодні в одній із соціальних груп міста з’явилась інформація, що в Орлівщинських лісах Новомосковського району, поселилась чисельність гадюк. На фотографії зображена звичайна гадюка, яку на своєму подвір’ї зустрів місцевий житель. Будьте дуже обережні під час відпочинку, по можливості взувайте взуття с товстою підошвою. Хоча гадюка ніколи не нападає на людину без причини, навпаки, вона якомога уникає зустрічі з нею. Отрута гадюки не така сильнодіюча, як наприклад, у кобри або гримучої змії, але і вона в деяких випадках може бути смертельною для людини. Тому не зайвим буде ще раз нагадати, що від гадюки, втім, як і взагалі від всіх отруйних змій варто триматися подалі. Якщо так трапилось, що вас вкусила гадюка ось перелік ваших дій, яких необхідно дотримуватись, задля збереження вашого здоров’я: - Насамперед необхідно забезпечити вкушеному місцю спокій, зафіксувавши його подобою лангетки, або ж підв’язавши зігнуту руку хусткою. Після укусу дуже небажано активно рухатися, щоб запобігти швидкому поширенню отрути по організму. - Натискаючи пальцем в місці укусу потрібно постаратися розкрити рану і відсмоктати отруту. Робити це можна ротом, потім спльовуючи слину, але тільки в тому разі, якщо в роті немає ніяких пошкоджень: тріщин, подряпин, інакше отрута і через рот може потрапити в кров. Відсмоктувати отруту потрібно безперервно протягом 15-20 хвилин. - Після цього місце укусу необхідно продезінфікувати будь-яким підручним засобом, може бути горілка, спирт, одеколон, йод, та накласти на нього чисту і трохи давлючу пов’язку. - Бажано вживати якомога більше рідини, води, неміцного чаю, але ні в якому разі не каву і вже тим більше нічого алкогольного. - При першій же можливості обов’язково необхідно звернутися за кваліфікованою медичною допомогою до лікаря.
просмотров: 375
У Новомосковську розгорівся скандал навколо регати з академічного веслування «Золоте весло»
13.07.2018, 13:43
У Новомосковську розгорівся скандал навколо регати з академічного веслування «Золоте весло»
15 липня на лівому березі ріки Самара на водно - спортивній базі комунального закладу новомосковської комплексної дитячо–юнацької спортивної школи, повинні проводить відкриті обласні змагання з веслування академічного, ІІ етап кадетської регати «Золоте весло», присвячені пам’яті видатних діячів академічного веслування у м. Новомосковська. Справа в тому, що ці змагання ще не проводились, але викликали у громадян розбіжність в інформації щодо організаторів цього заходу. Задля встановлення точної і правдивої інформації журналісти «Полезной газети Новомосковска» зустрілися одним із організаторів для уточнення усіх фактів. За словами начальника комітету з фізичної культури та спорту Новомосковської міської ради Шевцової Тетяни, змагання проводяться обласною федерацією веслування академічного спільно з громадською організацією клуб веслування «Дніпро», а також всеукраїнським фондом «Мироздание». Також вона зазначила, що в організаційних моментах ці змагання будуть проводитись за сприянням виконавчого комітету новомосковської міської ради та комітету з фізичної культури та спорту, спонсорів у вигляді різних політичних партій наразі не було заявлено. Тетяна Геннадіївна розповіла нам, що організатори даних змагань були дуже здивовані побачивши в афіші назву політичної партії, адже ні одна політична партія ніяким чином не причетна до проведення даного дійства та зазначила, що спонсорами на даному заході виступає всеукраїнський фонд «Мироздание».
просмотров: 312
На Новомосковщині судитимуть підприємця за самовільне зайняття земельної ділянки на території  заповідника
13.07.2018, 13:42
На Новомосковщині судитимуть підприємця за самовільне зайняття земельної ділянки на території заповідника
Магдалинівським відділом Новомосковської місцевої прокуратури затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно фізичної особи - підприємця за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.197-1 КК України (самовільне зайняття в охоронній зоні земельної ділянки щодо земельних ділянок особливо цінних земель). Встановлено, що підприємець розмістив на території ландшафтного заказника природно-заповідного фонду, що відноситься до особливо цінних земель, літній табір для випасання крупної рогатої скотини, а також будівлі для їх обслуговування в охоронній зоні річки Заплавка. Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.
просмотров: 222
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить