На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
17 740 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковському колегіумі №11 діє літня мовна школа


08.06.2018, 11:14


      Вже не перший рік  на базі пришкільного табору «Світанок» колегіуму №11 працює літня мовна школа.

         

 Основна мета літньої мовної школи – підвищити рівень володіння англійською мовою серед учнів, зацікавити дітей, започаткувати моду на вивчення іноземних мов, привернути увагу на необхідність знання іноземної мови в сучасному суспільстві.
      До роботи були залучені два вчителя англійської мови, Бродяна М.Ю. та Трофименко А.А., які кожного ранку проводили з дітьми табору веселі фізкультхвилинки англійською мовою та організовували тематичні свята.

       Учні колегіуму мали можливість спілкуватися англійською мовою та застосовувати її в різних формах діяльності, а також розкривати свої таланти. При цьому знання дітей не оцінювались як у школі, вони сприймали навчання як гру, заряджались позитивними емоціями та дарували їх один-одному.  Саме ці принципи і було взято за основу при плануванні діяльності літньої мовної школи  в нашому навчальному закладі. Дуже сподобалося дітям свято «English Camp» та рольові ігри «Сlap your hands», «Open-close», інсценізація діалогів у масках та виконання різноманітних рухливих вправ.
       Організація літньої мовної школи на базі пришкільний табору «Світанок» стала осередком невимушеної атмосфери, сучасного підходу до навчання, творчого розвитку та комунікативних навичок дітей.

      Лілія Чернецька, заступник директора з науково-методичної роботи
 
      


Читайте также


Новомосковским любителям поохотиться на пернатую дичь придется подождать
20.07.2018, 09:34
Новомосковским любителям поохотиться на пернатую дичь придется подождать
Сезон охоты на пернатую дичь на Новомосковщине начнётся неделей позже – 11 августа. К такому решению пришли ученые и общественные активисты области во время совместного совещания в департаменте экологии и природных ресурсов облгосадминистрации.
просмотров: 154
Семья из Новомосковска пострадала в страшном ДТП
20.07.2018, 09:23
Семья из Новомосковска пострадала в страшном ДТП
18 июля, около 17:20, на Симферопольской трассе случилось ДТП. В селе Дорогом Volkswagen Transporter занесло на рассыпанном щебне, после чего он несколько раз перевернулся. По информации сотрудников правоохранительных органов, семья из Новомосковска, пострадавшая в аварии, возвращалась домой из отпуска. Водитель грузовика, с которого просыпался щебень, скрылся с места аварии.
просмотров: 519
Новомосковська спортсменка посіла призове місце у змаганнях
20.07.2018, 08:08
Новомосковська спортсменка посіла призове місце у змаганнях
До Новомосковська завітали 180 учасників з шести областей України аби прийняти участь у другому етапі кадетської ліги "Золоте весло".
просмотров: 118
Новомосковськ попередили про можливе обмеження у подачі води
20.07.2018, 07:41
Новомосковськ попередили про можливе обмеження у подачі води
просмотров: 337
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить