На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
17 740 000 грн
общий долг за тепло по городу

На Новомосковщині відбувся семінар-навчання керівників підприємств хлібопекарської справи


10.06.2018, 09:22


У перший день літа на базі відпочинку «Осокори» – відбувся семінар-навчання керівників підприємств хлібопекарської, переробної та елеваторної промисловості Дніпропетровської області. Ініціатором заходу стала Всеукраїнська профспілка працівників харчової, переробної промисловості та суміжних галузей на чолі з її головою А. Г. Біликом.

  


Зокрема, мова йшла про стан охорони та оплати праці, необхідний санітарно-епідемічний стан на підприємствах, вимоги фонду соціального страхування до їх роботи, пенсійну реформу, важливість галузевої угоди та колективних договорів як правових важелів захисту економіки підприємств та соціально-трудових інтересів найманих працівників тощо, на чому акцентували увагу учасників семінару керівники і фахівці відповідних служб та управлінь, представники профспілки.

Як і зазвичай, не обійшлося і без нагороджень. З побажаннями подальших успіхів та вагомих досягнень голова Всеукраїнської профспілки А. Г. Білик вручив дипломи керівникам кращих підприємств – соціальних партнерів галузі Ю. В. Мазану (ТОВ «АФ «Орільська»), М. В. Бочкарю (АФ ім. Горького), А. І. Дерев’янку (СТОВ «Злагода»), С. М. Мирошник (ТОВ «Орільський об’єднаний елеватор»), Г. Я. Адамчик (ТОВ «Хлібозавод №10»), Ю. І. Міляну (ДП з ІІ «Сантрейд» Просянської філії).

Дипломи кращих підприємств з охорони праці начальник ГУ Держпраці у Дніпропетровській області В. В. Снісар та начальник управління нагляду у промисловості та об’єктах підвищеної небезпеки В. В. Маціяко вручили їх керівникам О. В. Гуріну (ТОВ «Інбел»), В. М. Гриньку (ТОВ «Славгород-Агро»), П. В. Єрьоменку (ТОВ «Дніпромлин») та Н. В. Дідух (ПрАТ «Оріль-Лідер»).

 А. Г. Білик побажав усім подальших перемог у роботі та повсякденному житті, а також висловив вдячність  присутнім за участь у семінарі, який об’єднав справжніх фахівців своєї справи.

По матеріалам Присамарської Ниви

Читайте также


Новомосковским любителям поохотиться на пернатую дичь придется подождать
20.07.2018, 09:34
Новомосковским любителям поохотиться на пернатую дичь придется подождать
Сезон охоты на пернатую дичь на Новомосковщине начнётся неделей позже – 11 августа. К такому решению пришли ученые и общественные активисты области во время совместного совещания в департаменте экологии и природных ресурсов облгосадминистрации.
просмотров: 154
Семья из Новомосковска пострадала в страшном ДТП
20.07.2018, 09:23
Семья из Новомосковска пострадала в страшном ДТП
18 июля, около 17:20, на Симферопольской трассе случилось ДТП. В селе Дорогом Volkswagen Transporter занесло на рассыпанном щебне, после чего он несколько раз перевернулся. По информации сотрудников правоохранительных органов, семья из Новомосковска, пострадавшая в аварии, возвращалась домой из отпуска. Водитель грузовика, с которого просыпался щебень, скрылся с места аварии.
просмотров: 519
Новомосковська спортсменка посіла призове місце у змаганнях
20.07.2018, 08:08
Новомосковська спортсменка посіла призове місце у змаганнях
До Новомосковська завітали 180 учасників з шести областей України аби прийняти участь у другому етапі кадетської ліги "Золоте весло".
просмотров: 118
Новомосковськ попередили про можливе обмеження у подачі води
20.07.2018, 07:41
Новомосковськ попередили про можливе обмеження у подачі води
просмотров: 337
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить