На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
16 905 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську пройшла марафон-естафета «Діти Новомосковська за мир»


14.06.2018, 13:56


 У всіх школах Новомосковська по закінченню навчального року почалися так звані дитячі майданчики. Їх відвідує велика частина учнів молодших класів нашого міста. На таких заходах класні керівники як можуть розважають своїх вихованців - проводять різні екскурсії, вигадують всілякі розвиваючі конкурси та ігри. Саме так, 12 червня 2018 року у Новомосковському закладі відпочинку «Гармонія» при гімназії №3 відбувся щорічний спортивно-розважальний захід «Діти Новомосковська за мир».
 

  

 

Вже другий рік поспіль святкові заходи під лозунгом «Діти Новомосковська за мир», починаючи з травня місяця, проводяться по школах та гімназіях міста, це своєрідні естафети, які переходить від одного навчального закладу до іншого. Ініціатором та організатором марафону - естафети серед шкіл Новомосковська, є депутат міської ради, меценат, голова комісії з питань планування, соціально-економічного розвитку та бюджету міста Олексій Фрейдін.

 

Даний спортивно-розважальний захід проходив за участю дітей, батьків та вчителів. У спортивно-розважальних естафетах змагалися дві команди, кожна з яких намагалася як найкраще виступити та показати гарні результати.

 

  

 

Окрім спортивно-розважального марафону перед присутніми на заході виступили вихованці Новомосковського закладу відпочинку «Гармонія». Дітлахи розважали гостей свята своїми талантами, представивши увазі присутнім чудову концертну програму.

 

  

 

Святковий концерт пройшов в витриманій патріотичній тематиці, в ході якого перед гостями та відвідувачами шкільного табору виступили маленькі виконавці пісенних і танцювальних конкурсів. Виступи дітей викликали не тільки гордість у їхніх батьків, а й піднімали патріотичний дух кожного гостя свята.

 

  

 

По завершенню концертної програми всі дітки, присутні на святі, отримали солодкі подарунки.

 

Загалом такі концерти потрібні кожному з нас, для молодшого покоління це - зберігання в собі патріотичного духу через власну творчість, а нам дорослим потрібно іноді відволіктися від повсякденних турбот, послухати, подивитися, і згадати, що найголовніше - це чисте і мирне небо над головою.

Читайте также


Відносно винних у припиненні водопостачання у Новомосковську буде призначено службове розслідування
17.08.2018, 10:12
Відносно винних у припиненні водопостачання у Новомосковську буде призначено службове розслідування
Декілька тижнів тому Новомосковськ на 10 діб залишився без водопостачання. Комунальне підприємство «Новомосковськводоканал» за три роки наростило величезні борги у розмірі 13 млн. гривен, через це КП «Дніпроводоканал» припинив водопостачання в наше місто. За 10 діб «засушливого апокаліпсису» новомосковцям урвався терпець і вони вийшли на мітинг, на якому згодом було підписано колективне звернення, згідно якого місцева влада повинна була притягнути до відповідальності винних у даній ситуації.
просмотров: 236
Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
17.08.2018, 09:46
Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
Заведующий отделением интенсивной терапии политтравмы Днепропетровской областной клинической больницы им. Мечникова Игорь Йовенко рассказал, как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду.По его словам, на сегодняшний день в Новомосковске сохраняется очень высокая температура воздуха. Чтобы обезопасить себя от теплового удара в столь жаркую погоду нужно соблюдать элементарные правила.
просмотров: 86
Житель Новомосковщини влаштував стрілянину заради забави
17.08.2018, 09:20
Житель Новомосковщини влаштував стрілянину заради забави
15 серпня близько 14:00 чоловік влаштував стрілянину по пляшках. Налякані односельчани зателефонували до поліції.
просмотров: 138
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
17.08.2018, 08:10
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
15 серпня за ініціативи народного депутата України Вадима Нестеренка в приміщенні Новомосковської райдержадміністрації відбулась зустріч сільських та селищних голів з приводу водопостачання в районі.
просмотров: 228
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить