На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
12 631 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську відбулося свято – день вулиці ім. Олеся Гончара.


01.07.2018, 11:00


30 червня для жителів вулиці ім. Олеся Гончара, що у Новомосковську, відбулось справжнє свято. У 2018 році відзначається 100 річчя від дня народження великого письменника Олеся Гончара, тому в цей день для жителів мікрорайонна Корея відбувся святковий концерт.

На світі багато вулиць, проспектів, скверів, але найдорожчою для кожного є та, на якій ти живеш. З нагоди свята на концерті зібралось чимало гостей – мешканці вулиці, жителі міста та представники міської влади. Ідея свята базується на збереженні українського творчого шляху письменника нашого рідного краю.


На початку концертної програми за українським звичаєм гостям  роздавали коровай.


Перше вітальне слово на концертній програмі  виніс виконуючий обов’язки міського голови Горошко Сергій Григорович. 

На святі були відзначені в номінації  та нагороджені деякі мешканці вулиці.  

Олексій Фрейдін, депутат новомосковської міської ради, голова комісії з питань планування соціально – економічного розвитку та бюджету міста долучився до нагородження містян і підготував для них подарунки, щоб привітати їх за досягнення.

В номінації Найквітучіше подвір’я перемогла -   господиня Миросенко Вікторія Миколаївна.

В номінації Найкраща господиня – Бондаренко Ірина Сергіівна. В чоловій номінації Найкращий господар переміг – Лесь Олександр Васильович.

Переможцем номінації “Найстаріший житель вулиці” дістався – Головальовій Фаїні Іванівні(85 років). Та ще одна номінація Наймолодший житель – Байда Кирило(1 рік 6 місяців).


На цьому для жителів вулиці сюрпризи не закінчилися. Справа в томуо з нагоди 100 річчя від дня народження Олеся Гончара за підтримки платформи Развитие Олексія Фрейдіна була надрукована і подарована всім бажаючим книга Слово про Олеся Гончара.

Всім присутнім пощастило прямо на концерті особисто зустрітися , почути слова привітання від автора книги Шаповалової Емми Олексіївни. В своєму виступі, авторка розповіла, що надихнуло її на створення книги. Після вітального слова, Емма Олексіївна особисто підписувала кожен примірник книги і дарувала усім присутнім.

Атмосфера на святі була дружньої, сімейною, адже кожен знав один одного. Завдяки директору будинку культури ім. Олеся Гончара Мельничук Ользі, присутнім гостям не було коли сумувати. Концертна програма була досить різноманітною з піснями, вікторинами, конкурсами та караоке.  Свято дарували солісти народного колективу вокальної студії Вікторія, народний вокальний гурт Заспів, вокальний гурт Родичі, дуетЩаслива родина та багато інших.

   

Оксана Присяжнюк

 

Читайте также


В Новомосковске долг населения за отопление «перевалил» за 20 млн. грн.
12.12.2018, 08:11
В Новомосковске долг населения за отопление «перевалил» за 20 млн. грн.
По состоянию на 11 декабря общая сумма долга населения по централизованному отоплению составляет 21 361 000,00 гривен вместо того, чтобы оплачивать свои счета, задолженность выросла на 8 730 000,00 гривен. И это только после одного месяца отопительного сезона, что ждет дальше Новомосковск не известно.
просмотров: 193
В Новомосковске бывшие «зеки» хранили дома патроны и гранаты
11.12.2018, 13:23
В Новомосковске бывшие «зеки» хранили дома патроны и гранаты
Новомосковские полицейские изъяли у местных жителей гранату, 2 запали и патроны. Об этом журналистам «Полезной газеты Новомосковска» сообщили в пресс-службе ГУ НП в Днепропетровской области.
просмотров: 179
У Новомосковську підвели підсумки конкурсу із землеустрою
11.12.2018, 11:13
У Новомосковську підвели підсумки конкурсу із землеустрою
05 грудня 2018 року о 10-00 год. відбулося засідання комісії по відбору виконавців робіт із землеустрою.
просмотров: 123
В Новомосковске с нового года будет работать единственный исполнитель жилищно – коммунальных услуг
11.12.2018, 10:30
В Новомосковске с нового года будет работать единственный исполнитель жилищно – коммунальных услуг
В городе Новомосковске существует два коммунальных предприятия с почти похожими названиями и похожими функциями - КП НККП (Коммунальное предприятие «Новомосковский комбинат коммунальных предприятий») и МКП НККП (Городское коммунальное предприятие «Новомосковский комбинат коммунальных предприятий»).
просмотров: 290
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое