На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
17 740 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську відбувся третій етап ярмарки вакансій


09.07.2018, 08:59


6 липня 2018 року відділом організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Дніпропетровського обласного центру зайнятості спільно з Новомосковським міськрайонним центром зайнятості було проведено третій етап багатоступеневого ярмарку вакансій у м. Новомосковськ. У заході взяли участь 18 чоловіків, які являються претендентами на наявні вакансії за професіями: водія навантажувача; монтажника-складальника металопластикових конструкцій; складальника-різальника. 

Відкриваючи захід начальник відділу організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Дніпропетровського ОЦЗ Олена Наровська побажала шукачам роботи зробити свій правильний вибір. «Сьогодні під замовлення роботодавців фахівці служби зайнятості проводять ретельний підбір кадрів на їх вимоги. Працедавець, звертаючись до нас, бачить надійного партнера для оперативного вирішення питання працевлаштування», - повідомила вона.

 

Заступник начальника відділу організації профнавчання ОЦЗ Світлана Дмітрієва запропонувала безробітним пройти навчання з елементами дуальної форми за допомогою Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти ДСЗ на базі підприємства. Під час навчання можна отримати всю необхідну теоретичну основу знань та опанувати навички роботи безпосередньо на робочому місці.  

Директор з управління персоналом ТОВ «ЗАВОД STEKO» Ольга Бігун та начальник складського господарства Денис Липай ознайомили присутніх з організацією праці та відпочинку, перспективами роботи у зимовий період, розпорядком робочого часу, соціальними стандартами, рівнем заробітної плати та з технологією виробництва. 

Позитивним завершенням проведеної зустрічі було рішення організувати та провести екскурсію на підприємство для безробітних, які зацікавились пропозиціями ТОВ «ЗАВОД STEKO».Читайте также


Новомосковским любителям поохотиться на пернатую дичь придется подождать
20.07.2018, 09:34
Новомосковским любителям поохотиться на пернатую дичь придется подождать
Сезон охоты на пернатую дичь на Новомосковщине начнётся неделей позже – 11 августа. К такому решению пришли ученые и общественные активисты области во время совместного совещания в департаменте экологии и природных ресурсов облгосадминистрации.
просмотров: 170
Семья из Новомосковска пострадала в страшном ДТП
20.07.2018, 09:23
Семья из Новомосковска пострадала в страшном ДТП
18 июля, около 17:20, на Симферопольской трассе случилось ДТП. В селе Дорогом Volkswagen Transporter занесло на рассыпанном щебне, после чего он несколько раз перевернулся. По информации сотрудников правоохранительных органов, семья из Новомосковска, пострадавшая в аварии, возвращалась домой из отпуска. Водитель грузовика, с которого просыпался щебень, скрылся с места аварии.
просмотров: 588
ОФК Новомосковск сыграли финальный матч 1-го круга чемпионата области
20.07.2018, 08:41
ОФК Новомосковск сыграли финальный матч 1-го круга чемпионата области
В среду, 18 июля, единственный представитель Новомосковска футбольная команда «ОФК Новомосковск» сыграла финальный матч 1-го круга чемпионата Днепропетровской области по первой лиге.
просмотров: 104
Новомосковська спортсменка посіла призове місце у змаганнях
20.07.2018, 08:08
Новомосковська спортсменка посіла призове місце у змаганнях
До Новомосковська завітали 180 учасників з шести областей України аби прийняти участь у другому етапі кадетської ліги "Золоте весло".
просмотров: 139
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить