На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
17 740 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську на території хлібокомбінату №11 відбувся день відкритих дверей


12.07.2018, 08:30


11 липня 2018р. Новомосковським міськрайонним центром зайнятості було проведено «День відкритих дверей на виробництві» та міні-ярмарок вакансій на замовлення ТОВ «Дніпровський хлібокомбінат №11» для прискорення укомплектування вакансій укладальник-пакувальник та вантажник.

На сьогодні в Україні спостерігається помітна нестача робочих рук. Працездатне населення виїжджає за кордон у пошуках більшого заробітку та кращих умов життя, а вітчизняні виробники все частіше звертаються до служби зайнятості у пошуку робітничих кадрів.

З ініціативи підприємства заходи проводилися на території ТОВ «Дніпровський хлібокомбінат №11» у м. Новомосковську. В заході прийняли участь працівники підприємства: начальник відділу по роботі з персоналом Лариса Кравченко та начальник відділу охорони праці Дмитро Тищенко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Новомосковського міськрайонного центру зайнятості Юлія Зубаненко та 11 безробітних осіб.

Зустріла відвідувачів Лариса Кравченко, привітно з усіма познайомилася та запросила пройти на підприємство. Для того, аби не порушувати процес виробництва відвідувачам видали спеціальний одяг.

Претенденти на наявні вакансії ознайомилися з виробничими цехами підприємства та складом готової продукції. Лариса Кравченко розповила присутнім про розпорядок робочого часу, соціальні гарантії, рівень заробітної плати, можливість оздоровлення працівників та членів їх родин на базі відпочинку у смт. Кирилівка.

«Працівникам, які проживають у населених пунктах віддалених від підприємства понад 20 км., компенсується 50% вартості проїзду» - наголосила Лариса Кравченко.

В кінці заходу два претенденти виявили бажання працевлаштуватися на вакансію укладальник-пакувальник.Читайте также


Новомосковским любителям поохотиться на пернатую дичь придется подождать
20.07.2018, 09:34
Новомосковским любителям поохотиться на пернатую дичь придется подождать
Сезон охоты на пернатую дичь на Новомосковщине начнётся неделей позже – 11 августа. К такому решению пришли ученые и общественные активисты области во время совместного совещания в департаменте экологии и природных ресурсов облгосадминистрации.
просмотров: 140
Новомосковська спортсменка посіла призове місце у змаганнях
20.07.2018, 08:08
Новомосковська спортсменка посіла призове місце у змаганнях
До Новомосковська завітали 180 учасників з шести областей України аби прийняти участь у другому етапі кадетської ліги "Золоте весло".
просмотров: 112
Где в Новомосковске сегодня будет отсутствовать электричество
19.07.2018, 09:33
Где в Новомосковске сегодня будет отсутствовать электричество
Это связано с плановым обслуживанием электрических сетей, направленных на повышение надёжности электроснабжения и улучшения качества обслуживания потребителей.
просмотров: 118
Офіцери поліції на подвір’ї мешканки міста Новомосковська виявили та вилучили 79 макових кущів.
19.07.2018, 08:57
Офіцери поліції на подвір’ї мешканки міста Новомосковська виявили та вилучили 79 макових кущів.
У місті Новомосковську дільничні офіцери поліції Новомосковського відділу на городі місцевої мешканки виявили незаконний посів маку. 79 стеблин рослини вилучили та направили на експертизу.
просмотров: 99
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить