На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
13 433 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську з професійним святом привітали працівників культури та майстрів народного мистецтва


09.11.2018, 21:37


 Щорічно 9 листопада, відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. У кожному місті України в цей день прийнято вітати людей, які піклуються про наш культурний розвиток і Новомосковськ не став винятком. Так, в актовому залі Новомосковської районної державної адміністрації відбулись урочистості, присвячені нашим дорогим працівникам культури.
 

  

 

Культурна галузь Новомосковського району складає мережу закладів культури. Це 32 будинки культури, які є центрами дозвілля та творчості для населення району, 40 публічних бібліотек, об’єднаних у Новомосковську централізовану районну бібліотечну систему, Новомосковська районна дитяча школа мистецтв та її філії в селах – Черкаське, Гвардійське, Меліоративне та в селі Орлівщині, а також важливий осередок культури – історико-краєзнавчий музей в селі Спаське.

 

Розпочалася святкова програма з привітань представників місцевої влади та почесних гостей свята. Перший зі словами привітання на адресу працівників культури нашого району звернувся голова Новомосковської районної державної адміністрації Володимир Анатолійович Сагайдак.

 

 

Культура та мистецтво – це найбільші скарби для кожної держави, адже культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує спільність у громадах, нас неповторними, несхожими на інших.

 

Зі щирими словами привітань до всіх тих, хто примножує славу нашого Новомосковського району та тих хто плідно працює над розвитком культурного життя кожного мешканця району звернулася голова Новомосковської районної ради Наталія Валеріївна Книжник.

 

 

До слів привітання також приєднався депутат Дніпропетровської обласної ради, голова Всеукраїнської профспілки працівників харчової, переробної промисловості та суміжних галузей Анатолій Григорович Білик.

 

 

Культурне життя Новомосковського району в усі часи вирувало і квітувало неповторними талантами, щедро обдарованими Богом людьми, професіоналами з великої літери. Кожен з нас повинен пишатися плеядою працівників культури, які плідно працювали в закладах культури і сьогодні залишаються активними діячами, передаючи досвід наступним поколінням.

 

Також на свято завітав один із почесних гостей – представник благодійного фонду народного депутата України Вадима Нестеренко «Твій Рідний Край» Фірс Сергійович Власюк, який від щирого серця поздоровив культурних діячів району та зачитав лист-привітання народного депутата України Вадима Григоровича Нестеренко.

 

 

Після офіційних промов з нагоди професійного свята – Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва подяками голови Новомосковської районної державної адміністрації, голови Новомосковської районної ради та особистими подяками від Народного депутата України Вадима Нестеренко були відзначені та нагороджені працівники культури, чий особистий внесок в розквіт культури Новомосковщини заслуговує особливої уваги.

 

     

В новомосковському районі працюють понад 200 працівників культури в різних сферах діяльності, і саме для них в цей день був організований святковий концерт. Для присутніх на святі виступали: народний аматорський квартет «Камертон» Піщанського Будинку культури, молодий вокаліст Новомосковщини Віталій Крат, зразковий хореографічний колектив «Надія», солістка Керносівського БК – Лариса Ситник.

 

  

  

 

Незабутніх вражень, яскравих емоцій та щирих посмішок радості викликав у присутніх виступ заслуженого діяча мистецтва України, голови Дніпропетровського національно-культурного товариства циган «Романо-КХАМ», власниця Гран-прі міжнародного конкурсу романсів, виконавиця старовинних циганських пісень, лауреат фортепіанної імпровізованої музики та конкурсів естради Любов Власов.

 

  

 

Завершилося свято запальними танцями танцювального колективу «Леді-Данс»  під багатьом відомі пісні з кінофільму «Табор уходит в небо», а також «Очи черные» и «Пой, звени, моя гитара».

 

  

 

Над матеріалом працювала Аліна Яценко

Читайте также


Керівники навчальних закладів Новомосковщини відпрацювали навички декоративно-прикладного мистецтва
19.11.2018, 16:33
Керівники навчальних закладів Новомосковщини відпрацювали навички декоративно-прикладного мистецтва
На початку місяця, листопада, керівники гуртків та методисти Центру науково-технічної творчості учнівської молоді (директор Н. Б. Христюк) Новомосковщини за доброю традицією поділилися з учителями праці і образотворчого мистецтва та керівниками гуртків навчальних закладів району досвідом з розвитку творчих здібностей у дітей та напрацьованими методами роботи з вихованцями. ФОТО Практичну частину семінару презентацією «Витинанка як вид українського декоративно-прикладного мистецтва» розпочала заступник директора з навчально-виховної роботи ЦНТТУМ Ніна Іванівна Вільчавська, яка ознайомила присутніх з притаманними українській витинанці символами, ритмом, симетрією, стилізацією та декоративністю, провела майстер-клас з виготовлення традиційної витинанки «Дерево життя». Культорганізатор Центру Ганна Григорівна Павленко розповіла про підготовку до участі в обласних і всеукраїнських конкурсах, сконцентрувавши увагу на їх темі та меті, необхідності суворо дотримуватися методичних рекомендацій положення конкурсу. Майстер-клас з писанкарства провела методист ЦНТТУМ Тетяна Василівна Сириця, котра ознайомила учасників з особливостями орнаментів, колористики, техніки розпису різних регіонів України, підкресливши, що для писанок Катеринославщини характерні елементи рослинного, рослинно-геометризованого і геометризованого характеру. В залежності від техніки виконання великодні яйця поділяються на писанки, мальованки, крашанки, дряпанки, крапанки, зернівки. Учасники семінару з задоволенням спробували відтворити один з найдавніших методів писанкарства – виготовлення дряпанок, коли яйця фарбують в темний колір, а потім зшкрябують пофарбований шар шкаралупи за відповідним мотивом. Методист Центру Любов Іванівна Герасименко поінформувала про умови проведення та участі школярів Новомосковщини в конкурсах науково-технічного напряму, провела майстер-клас з виготовлення фотографії, поділилась досвідом виділення головного у композиційному рішенні фотокадру – розміщення лінії горизонту при зйомці пейзажу, особливостями зйомки натюрморту. Керівники гуртків та методисти центру, проводячи семінари, намагаються поділитись знаннями та досвідом, аби полегшити роботу вчителів, які пробуджують творчий потенціал дітей. © Н. Христюк, директор Центру.
просмотров: 79
В Новомосковске пожилая женщина бросилась под поезд
19.11.2018, 16:05
В Новомосковске пожилая женщина бросилась под поезд
16 ноября в Новомосковске пожилая женщина бросилась под колеса грузового поезда. От полученных травм она скончалась на месте. При себе у погибшей была предсмертная записка, — сообщает Информатор. В ней женщина попросила «государство где-нибудь ее закопать» и добавила, что была одинока. В данный момент ее личность не установлена, известен лишь год рождения — 1939 года. Предварительно, погибшая сама решилась на такой отчаянный поступок, поскольку на теле нет следов насильственной смерти, что указывало бы на убийство. На месте работала следственно-оперативная группа и судмедэксперты, которые в ближайшее время выяснят все подробности трагедии.
просмотров: 656
Школярі Новомосковщини вчилися веденню малого та середнього бізнесу
19.11.2018, 15:49
Школярі Новомосковщини вчилися веденню малого та середнього бізнесу
В рамках Програми інтенсифікації розвитку малого та середнього бізнесу на 2018-2019 роки з учнями 9-10 класів Піщанської ЗОШ Новомосковського району за участі КП «Центр підтримки малого та середнього бізнесу» Дніпропетровської обласної ради були організовані тренінги з профорієнтації, а також майстер-класів Lean Canvas «Від ідеї до проекту». ФОТО 1 ФОТО 2 Згенерувати цікаві проекти учням допомагав Бізнес-інкубатор Національного технічного університету «Дніпровська політехніка». Представники Академії «Шаг» ознайомили школярів з актуальними на сьогоднішньому ринку праці професіями у сфері IT, фахівці з профорієнтації Дніпропетровського обласного центру зайнятості та Новомосковського міськрайонного центру зайнятості ознайомили майбутніх випускників з новим інструментом для онлайн-тестування «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа», який є сучасною платформою з профорієнтації та розвитку майбутньої кар’єри. ФОТО 3 ФОТО 4 Отримані навички та досвід будуть корисними учням, які прагнуть знайти себе та змінити цей світ на краще.
просмотров: 74
Патріоти Дніпра просять УПЦ МП висловити свою пропозицію щодо об'єднання
19.11.2018, 13:11
Патріоти Дніпра просять УПЦ МП висловити свою пропозицію щодо об'єднання
19 листопада патріотична громадськість вирушила на зустріч з владикою Іринеєм, щоб з`ясувати його ставлення до створення в Україні Єдиної Помісної Православної Автокефальної Церкви. Про це заявила у Фейсбук громадська організація «Майдан. Січеслав. Дніпро, повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ». «У нас немає московського патріархату, ми Українська православна церква» - заявив отець Микола, представник Дніпропетровського єпархіального управління УПЦ. Читайте также: В Днепре активисту угрожают расправой за интерес к «Укртрасбезопасности» (ВИДЕО) «Випадково, або не дуже, але владики сьогодні в приймальний день не було в Єпархії, до нас вийшов його представник - отець Миколай, який сказав, що їм не потрібен Томос, бо вони його вже мають ще з 1991 року, а також повідомив, що дана Єпархія не має жодного відношення до Москви, враховуючи фінансового, а абревіатура МП (Московський Патріархат) не має в жодному документі та, навіть, на вивісках», - зазначено у дописі. На питання від громадськості – чому в храмах московського патріархату так багато агресії по відношенню до патріотів України та Церков Київського патріархату, отець Микола зазначив: «Не звертайте уваги, бо люди різні і розуміють по різному». Патріоти розповіли, що саме в цей момент до них підбігла жіночка з криками і образами вирвала з рук активіста плакат з написом: Українцям Помісну Церкву. Дана пані вже відома нам, це саме вона мітингувала під стінами Дніпропетровської обласної ради з плакатами проти Автокефалії. Тоді патріоти в усному порядку звернулись до Владики Іринея з проханням, з Божого благословення взяти участь у Об`єднавчому Соборі Православних Ієрархів України 22 листопада 2018 р. та підтримати створення в Україні Єдиної Помісної Православної Автокефальної Церкви. Представник Митрополита отець Микола повідомив, що вони не будуть брати в цьому участь та зазначив, якщо українці хочуть об`єднання, то нехай об`єднуються навколо їх церкви. Завершуючим було прийнято рішення все ж таки провести зустріч патріотичної громадськості з владикою Іринеєм та учасники обмінялись контактами для її організації.
просмотров: 95
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое